Подорож до Республіки Польща

За ініціативи Бердичівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (голова Анжела Цвєткова) 13 лютого 2023 року творчий колектив «Натхнення» Бердичівського міського ліцею №15 (директорка Ванда Івасюк, голова первинної профспілкової організації Ольга Реготун)  вирушив у довгоочікувану подорож до міста Ченстохова.

Колектив привітно зустріли польські друзі: Президент м. Ченстохова Річард Стефаняк, начальник відділу освіти Рафал Пьотровскі та директор економічного ліцею № 3 Мачей Чмелик.

Поїздка  була організована з  благодійною метою. Зі щирим серцем та відкритою душею презентували концертну програму, виставу «За двома зайцями» за п’єсою відомого українського драматурга Михайла Старицького та казку «Ріпка» за мотивами переспіву Івана Франка, режисер-постановник яких – заступник директора, член профспілки з навчально-виховної роботи Бердичівського міського ліцею №15 Ніна Миронець. Аматорська трупа потішила артистизмом, мовним колоритом та яскравим гумором.

Виступ проходив у Палаці культури м. Ченстохова, далі концертне  турне закладами освіти міста. Незабутні враження – від цікавої екскурсії до міста Кракова.

Освітян  радо зустрічали не лише польські друзі, а й українські діти, котрі змушені покинути рідну домівку через війну. Особливо щемливим  було спілкування  з дітьми-сиротами з українського містечка Мар’їнка, які перебувають зараз під опікою небайдужих поляків,  що прихистили їх у своєму місті.

Перебування   в Польщі закінчилося теплою зустріччю в початковій школі № 40 міста Ченстохова, де навчаються разом із польськими учнями наші діти та працюють учителі з України.

На згадку про зустріч обмінялися пам’ятними  сувенірами. Освітяни  щиро  подякували польським друзям за гостинність та підтримку в цей не легкий час.

Сподіваємося, що  співпраця з освітянами м. Ченстохова продовжиться, а дружба стане ще міцнішою.

В єдності – наша сила! Ми вільні, ми сильні!

За матеріалами Бердичівського міського комітету Профспілки

Коментарі закриті.