Молодіжна рада ФПУ закликає сприяти енергетичній та ядерній безпеці України та Європи

Молодіжна Рада Федерації профспілок України звернулася до міжнародних профспілкових організацій серед яких – Міжнародна конфедерація профспілок, Європейська профспілка працівників державної служби, Європейська конфедерація профспілок, Молодіжний комітет ЄКП та інші – із закликом звернутися до своїх урядів з проханням підтримати Україну у боротьбі з ворогом та сприяти енергетичній та ядерній безпеці нашої держави і всього європейського континенту. А також – визнати Росію державою-терористом.

Звернення Молодіжної Ради Федерації профспілок України

Ми, Молодіжна Рада Федерації профспілок України, звертаємося до всіх наших братів і сестер з міжнародних профспілкових організацій!

Російська Федерація здійснює жорстокий тероризм на території нашої країни, вбиває людей, руйнує цивільну інфраструктуру, лікарні, школи, дитячі садочки, бомбить енергосистему, намагаючись залишити українців без тепла та світла у переддень зимового періоду.

Особливе занепокоєння викликає захоплення ядерних об’єктів України, з метою шантажу всіх країн європейського континенту.

Перш за все, це стосується захоплення російськими військовими Запорізької АЕС, яка в шість разів потужніша за Чорнобильську станцію. Це чіткий прецедент ядерного тероризму з боку РФ, який несе загрозу ядерної катастрофи, наслідки якої будуть непередбачуваними не тільки для України, а й для всіх країн ЄС та світу.

Наші колеги, які проживають в Енергодарі, працюють під фізичним та психологічним тиском окупантів. Десятки людей викрадаються та піддаються катуванню. Десятки людей були вбиті російськими загарбниками.

 Ми закликаємо та вимагаємо від наших колег з міжнародних профспілок звернутися до своїх урядів з проханням:

1) забезпечити України необхідними засобами протиповітряної та протиракетної оборони для забезпечення енергетичної та ядерної безпеки як України, так і всього європейського континенту.

2) визнати Росію державою-терористом.

3) підтримати вимоги України та МАГАТЕ щодо створення Зони безпеки навколо ЗАЕС, та негайного виведення російських військ із її території та міста Енергодар, із поверненням повного контролю вказаних територій до Української держави.

4) ввести пакети санкцій для Ірану та посилення санкційного тиску на Республіку Білорусь, яка бере безпосередню участь у війні проти України.

 Закликаємо до негайних дій!

  • В знак солідарності!
  • Молодіжна Рада Федерації профспілок України

Коментарі закриті.