Про проведення щорічного обласного огляду-конкурсу «Краща первинна профспілкова організація Житомирської обласної організації Профспілки»

ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 
КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Президія
ПОСТАНОВА
14.02. 201 м. Житомир №П –10-2

 

Про проведення щорічного обласного огляду-конкурсу
«Краща первинна профспілкова організація
Житомирської обласної організації Профспілки»

 

З метою активізації діяльності первинних профспілкових організацій та підвищення відповідальності керівників організаційних ланок за виконання норм Статуту Профспілки та Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» у питаннях захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, створення безпечних умов праці та посилення мотивації профспілкового членства президія комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України  ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Відновити проведення щорічного обласного огляду-конкурсу «Краща первинна профспілкова організація Житомирської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України».

2. Положення про огляд-конкурс на кращу первинну організацію Житомирської обласної організації Профспілки затвердити (додається).

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на відділ організаційної роботи та інформаційного забезпечення комітету обласної організації Профспілки.

Купила диплом специалиста Дуван. Бланк http://oreginaldiplom.com/ диплома бакалавра Ола. Чтобы найти хорошую сделку, присмотритесь к идеальной школе. Как только у вас появится представление о типе школы, которая вас

Залишити відповідь