Засідання президії комітету обласної організації Профспілки

25 жовтня цього року  відповідно до плану роботи Житомирської обласної  організації Профспілки працівників освіти і науки України відбулося  розширене засідання президії. Розглянуто питання  про основні завдання та пріоритети в діяльності профспілкових організацій в умовах воєнного стану.

Відкрив президію голова Житомирської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Іванович Когут.

Перед початком засідання присутні вшанували пам’ять члена президії обласного комітету, Заслуженого працівника Профспілки, Заслуженого працівника освіти, Почесного громадянина міста  Новоград-Волинського Василя Івановича Неука, який пішов з життя 18 жовтня  цього року.

Також представив та привітав новобраних голів :

Ольгу Миколаївну Повалій, голову Овруцької районної організації Профспілки.

Білошицького Анатолія Васильовича, голову Ушомирської об’днаної організації Профспілки.

Ребіцького Петра Францовича, голову Вишевицької об’єднаної територіальної громади.

У розкритті питання  президії про основні завдання та пріоритети в діяльності профспілкових організацій в умовах воєнного стану взяли участь працівники апарату обласного комітету  М.О. Красько, заступник голови, О.А.Хіміч, правовий інспектор праці, Л.А.Любимова, завідувачка відділу з інформаційної роботи та організаційного забезпечення, І.А.Данильчук, головний бухгалтер.

В обговоренні активну участь взяли члени президії та голови районних і міських комітетів Профспілки: Л.А.Андрушенко, А.М.Цветкова,Л.Г., Жолонківська, А.А.Маковська, Л.В.Шуневич, О.І.Черненко.

Після вивчення та обговорення питань, президія прийняла відповідні рішення та постанову, спрямовані на покращення діяльності Профспілки та підтримку її членів.

 

Коментарі закриті.