В Україні презентовано оновлену платформу «Дія.Освіта»

Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт«Дія.Освіта», який в унікальному форматі поєднує можливості навчання і профорієнтації. 

Дія.Освіта – наступний етап еволюції проєкту «Дія.Цифрова освіта», який розпочався у 2020 році і зосереджений на цифровій грамотності і навичках. Від початку роботи на платформі зареєструвалися майже 2 млн українців, а приблизно 75% користувачів подивилися всі випуски обраного курсу й отримали сертифікати. Тепер ця ініціатива стає ще глобальнішою.

Як зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, кожен освітній продукт фахівці із сучасної освіти та практики готували з урахуванням нового європейського порядку денного з навчання дорослих на 2021–2030 роки – важливого документа, затвердженого Радою Європейського Союзу.

На платформі уже є 120 освітніх серіалів у категорії «навчання протягом життя». 

У Дія.Освіта пріоритет становлять професії, що мають попит на ринку праці. Після успішного завершення навчання кожен отримує сертифікат, який можна додати в резюме.

Створено можливість отримати персоналізовану траєкторію навчання (можна обирати «скіли», які хочете здобути та отримати перелік конкретних епізодів із різних серіалів, що відповідають вашому запиту), таким чином можна сформувати власний серіал, видаляти чи додавати епізоди і навчатися конкретним навичкам). 

На Дія.Освіта вже є 55 нових професій: від клінінг-менеджера до дата-аналітика, від пекаря – до таргетолога, від хейр-стиліста – до менеджера з партнерств, від логіста до флориста… Створено симулятори, які можна проходити в рамках серіалів або окремо. 

Платформа доступна українською та англійською мовами. 

Як зазначила Валерія Іонан – заступниця міністра з питань євроінтеграції, наразі продовжується додавання контенту у різні категорії, зокрема –гайди, подкасти, вебінари. 

Довідково 

Платформу презентовано 17 травня 2023 року. Ініціатор – Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Google та Фонд Східна Європа

Дія.Освіта – це сотні освітніх серіалів едьютейнмент-формату про найзатребуваніші професії на ринку праці, симулятори з реальними задачами, подкасти, вебінари, гайди. А обличчями курсів стали експерти, відомі діячі та лідери думок.

За матеріалами ЦК Профспілки

Коментарі закриті.