Передплата газети «Профспілкові вісті» на 2022 рік

Газета Федерації профспілок України «Профспілкові вісті» – основне соціальне видання, яке активно працює задля наближення оперативної профспілкової інформації безпосередньо до первинних організацій, профспілкових кадрів і активу на місцях, членів усіх всеукраїнських профспілок.

Мета діяльності профспілкової газети – об’єктивне висвітлення діяльності ФПУ, її членських організацій щодо захисту соціально-економічних і трудових прав та інтересів членів профспілок, гармонізація відносин профспілок і суспільства, розвиток співпраці із соціальними партнерами, поширення ідей профспілкового руху та створення сучасної моделі інформаційної роботи.

Вартість передплати профспілкових видань на 2022 рік становить:

  • 22152 – Газета «Профспілкові Вісті» – 345,48 грн;
  • 22909 – Журнал «Бібліотечка голови профспілкового комітету» – 137,76 гривень.

Газета «Профспілкові вісті» досить часто подає інформацію про діяльність Профспілки працівників освіти і науки України та її членських організацій, інформує і про діяльність Центрального комітету Профспілки, і словами авторів статей розповідає про щоденну роботу освітян у первинках.

Ми дякуємо редакції за працю і бажаємо додавати не лише в тиражі, а й осучаснюватися, знаходити нові форми співпраці з читачами та цікавих авторів. 

 

Коментарі закриті.