Вступна кампанія 2020: основні аспекти

Міносвіти наказом від 4.05.2020 № 591 внесено зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, що затверджені наказом від 11.10.2019 № 1285. Зміни стосуються зокрема термінів проведення вступної кампанії у 2020 році у зв’язку з пандемією коронавірусу.

З урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації дати подання заяв та документів, реєстрації вступників перенесено на серпень. 

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня.

Прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня.

Надання рекомендацій для зарахування на місця бюджетного замовлення відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Більш детально ознайомитися з інформацію про терміни проведення вступної кампанії у закладах вищої освіти можна на сайті Міністерства.

Повну інформацію щодо вступної кампанії до закладів вищої освіти у 2020 році, зокрема щодо Умов прийому до закладів вищої освіти у 2020 році, пільгових категорій абітурієнтів, вступників з Криму та Донбасуформ документів для проведення вступної кампаніїпереліку шкіл, учні яких мають право на сільський коефіцієнт, обсягів державного замовлення, а також інформаційні матеріали про вступ 2020, зокрема щодо порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі, можна знайти на сайті профільного Міністерства.

Умови прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році затверджені наказом Міносвіти від 30.10.2019 № 1350.

Питання вступу до закладів фахової передвищої освіти також відображені на сайті МОН.

Для усіх абітурієнтів, які вступають до закладів фахової передвищої та вищої освіти діє Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої (фахової передвищої) освіти України в 2020 році, затверджений наказом Міносвіти від 06.04.2020 № 482.

Коментарі закриті.