Семінар-тренінг з інформаційної роботи

30-31 травня 2017 року в Києві відбувся семінар із елементами тренінгу для фахівців з інформаційної роботи виконавчих апаратів територіальних організацій Профспілки.

Відкриваючи роботу семінару, Голова Профспілки Георгій Труханов підкреслив, що настав час пошуку нових ефективних засобів комунікації, зв’язків із членами профспілки.

Програма заходу була досить насичена та різнопланова. Семінар був розділений на дві частини – теоретичну та практичну. Окремим блоком роботи винесено обмін практичним досвідом у регіонах, на якому  кожен  учасник  презентував інформаційну діяльність  своєї області.

Завідувач відділу  інформаційного забезпечення та комунікацій Інна Михальченко  ознайомила усіх учасників із пріоритетами інформаційної роботи освітянської профспілки та поділилася корисними програмами та ресурсами, які допоможуть організаційним ланкам  працювати оперативніше.

Були проведені майстер-класи та тренінги з тренерами  Адрієм Шевчуком (експерт СД Платформи) та Іваном Омеляном (тренер з Освітньо-аналітичного центру розвитку громад) .Надані  практичні поради  які ми зможемо щодня  використовувати у своїй роботі.

Щодо поліпшення захисту інформації на своїх пристроях та питаннях цифрової безпеки у світі сучасних технологій розкрив головний спеціаліст ЦК Профспілки Олексій Михальченко.

Було дуже цікаво побувати на телевізійному каналі 112.ua і побачити  як працює новинний канал та власне як виробляється телепродукт.

Учасникам  тренінгу  Голова Профспілки Георгій Труханов вручив сертифікати, підкресливши важливість інформаційного напряму роботи,наголосив, що саме ми – фахівці  з інформаційної роботи швидко повинні доносити правдиву інформацію про діяльність обласної  організації Профспілки, використовуючи для цього сучасні форми і методи.

Материалы для покраски эмали старой ванны. Ремонтный комплект для акриловых ванн можно купить в Киеве.

Залишити відповідь