Пленум ОК Профспілки. Зміцнення первинних профспілкових організацій

20 грудня 2018 року відбувся пленум комітету обласної організації Профспілки з питання  «Про роботу організаційних ланок щодо зміцнення первинних профспілкових організацій, як основи діяльності Профспілки».

У зібранні взяли участь члени обласного комітету, ревізійної комісії, голови  первинних профспілкових організацій.

Голова федерації профспілок області Неля Паламарчук.

Головний спеціаліст  управління освіти і науки ОДА  Юрій Салімонович.

Відкрив роботу пленарного засідання Голова обласної організації Профспілки Василь Когут, який зосередив увагу на те, що вдалося, а що потребує додаткових зусиль і спільних злагоджений дій комітетів профспілки та первинок.

Наголосив  на питаннях зміцнення організації, яка захищає права та гарантії освітян, допомагає розібратися в постійних змінах законодавства, надає юридичну допомогу та підтримку.

Комітет обласної організації Профспілки, районні, міські, профспілкові організації ОТГ разом з органами управління, керівниками навчальних закладів проводять роботу, спрямовану на упередження та профілактику порушень трудових, соціально-економічних прав та гарантій освітян, сприяння розвитку їх духовних запитів, фахової майстерності, підвищення правової обізнаності та активності членів профспілки. Цьому сприяє робота з реалізації положень Галузевої, територіальних угод, заходи з розвитку колдоговірних відносин між органами управління, адміністраціями освітніх закладів та профспілковими органами.

Про роботу  організаційних ланок проінформував заступник голови Микола Красько.

Він наголосив, що сьогодні особливої уваги потребує первинна профспілкова організація. Далі мова йшла про імідж Профспілки, новий тип профспілкового лідера, систему профспілкового навчання, вдосконалення форм і методів ведення соціального діалогу на рівні закладу, об’єднаної територіальної громади, району, міста, області.

На засіданні виступили та відповіли на  запитання голова ФПО  Неля Паламарчук та головний спеціаліст управління освіти і науки  ОДА Юрій Салімонович.

Активну участь в обговоренні питання взяли голови районних, міських комітетів, ППО: Любов Андрушенко, Лариса Жолонківська, Василь Неук, Наталія Паламарчук,Михайло Стрільчук,Анжела Цвєткова, Людмила Шуневич,Тамара Чугаєвська,Валентина Ходаківська,Наталія Яценко.

Після виступів та обговорення пленум прийняв постанову, у якій виклав подальші кроки щодо збереження та зміцнення первинних профспілкових організацій в закладах освіти, посилення їх ролі в захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів освітян та підсилення усіх напрямів діяльності.

За активну участь у Всеукраїнському огляді роботи організаційних ланок Профспілки на кращу організацію оздоровлення й відпочинку дітей освітян у 2018 році було  нагороджено:

І. Почесним знаком ЦК Профспілки «Турбота про дітей»:

 1.Вербовенко Ірина Василівна – начальник відділу освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області.

 2.Первинна профспілкова організація Бердичівського міського ліцею №15 Житомирської області (голова – Реготун Ольга Анатоліївна);

ІІ.  Почесною грамотою ЦК Профспілки:

 1.Коростенська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України Житомирської області (голова – Ходаківська Валентина Романівна).

  1.  Шевчук Ірина Анатоліївна – голова первинної профспілкової організації загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 6 ім. Житниченка І.В. м. Бердичева

А також були нагороджені ювіляри та іменинники грудня місяця грамотами ЦК  та  обласного комітету Профспілки:

Алла Черняк, Валентина Ходаківська,  Леся Вознюк,   Лариса Жолонківська,

Алла Самійлик, Оксана Горкуша, Лідія Лук’янчук, Валентина Чернявська, Тетяна Гаєвська.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *