19 грудня православні відзначають День святого Миколая Чудотворця

19 грудня православні відзначають День Миколая Чудотворця. Він зараховується до Святих, як такий, що опікується воїнами, водіями і подорожнім, допомагає бідним у скруті.Святий Миколай – чудотворець, доброчинець, чарівник. У ніч на 19 грудня, у день його пам’яті, він розносить дарунки дітям, вітає з зимою, благословляє на добрі вчинки.

Народні вірування та прикмети до Миколая

До дня Святого Миколая необхідно віддати усі борги. Існує навіть така приказка: “Якщо не віддаси до Миколи, то не віддаси ніколи”. Також до 19 грудня рекомендують пробачити тих, хто вас образив.

Миколая не даремно називають чудотворцем. Існує повір’я, якщо загадати заповітне бажання у ніч на 19 грудня, то воно обов’язково виконається.

Існують і народні прикмети, пов’язані з погодою у цей день. Зокрема, якщо вранці на Миколая буде іній, то потім добре вродить пшениця, а якщо піде дощ – озимина. Раніше навіть прогнозували погоду на весну: скільки випало снігу 19 грудня, стільки трави буде 22 травня.

Що подарувати дітям та куди презенти сховати

Отже, про свято та його традиції ви вже знаєте все. Залишилось найголовніше – обрати подарунки для дітей. Тут все залежить від віку та характеру дитини, а також від розміру гаманця батьків. Проте, є універсальні подарунки. Пан Дмитро Степовик радить обов’язково дарувати дітям солодощі та фрукти. Також можна покласти під подушку необхідний одяг.

Список подарунків, яким зрадіє дитина, чималий: це можуть бути оригінальні розмальовки, розвиваючі ігри та головоломки, м’які іграшки, машинки та ляльки, конструктори. Можна також дарувати квитки на мультфільми та інші розваги поза межами будинку. Презентувати можна й техніку, проте її й так забагато у житті сучасних малюків. Тому краще зупинити свій вибір на чомусь більш простому та цікавому.

Подарунки можна заховати не лише під подушку, є чимало неочікуваних місць для цього: у взутті, шкарпетках, біля зубних щіток у ванній кімнаті, під столом на кухні, на підвіконні. Взагалі, можна організувати цілий квест-пошук подарунків. Щоб ви не придумали, головне завдання цього свята – допомогти близьким повірити у диво, яке колись творив Святий Миколай!


                                                                 Вітаємо зі  святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *