Цього року учні 1-4 класів у Житомирі отримають безкоштовні новорічні подарунки

Цього року всі без винятку учні молодшої ланки житомирських шкіл отримають солодкі новорічні подарунки від міської ради.

Про це у коментарі Житомир.info 6 грудня розповіла начальник управління культури Житомирської міської ради Ніна Рябенко, відповідаючи на запитання щодо тендеру на закупівлю подарунків.

«Цього року подарунки закуповуються як для дітей пільгових категорій – малозабезпечені, багатодітні, діти учасників АТО і т.д., так і для учнів 1-4 класів всіх без винятку шкіл міста. Такою була ініціатива мера Житомира Сергія Сухомлина, щоб всі школярі цієї вікової категорії отримали солодкі подарунки», – повідомила Ніна Рябенко.

5 грудня управління культури Житомирської міської ради оголосило тендер на закупівлю до 31 грудня 2018 року 15600 наборів шоколадних цукерок на орієнтовну суму 540 тисяч гривень.

Вага дитячого новоЗарічного подарунка має становити не менше 300 грамів, у його складі не має бути карамельок, а якість цукерок має відповідати ДСТУ. Кожен новорічний подарунок повинен містити вітальну листівку.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 20 грудня 2018.

За матеріалами Житомир інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *